SS24 KAPSULA

LIFESTYLE KAPSULA NA MIERU
SS2024/SEZÓNNA
8-10ks modelov
 
 
LIFESTYLE KAPSULA NA MIERU
SS2024/SEZÓNNA
8-10ks modelov
————————————————————————————————————–
Kombinovateľný originálny biznis/lifestyle set navrhnutý na základe konzultácie a podľa vašich potrieb v počte 8-10 kusov. Udržateľné a nadčasové materiály a vhodné strihy dôkladne zvolené na základe konzultácii podľa vzorkovníkov. 
Materiály pôvodom Anglicko, Taliansko, Francúzsko. Každý kapsula šatník je iný, presný počet kusov modelov určíme pri konzultácii.
 
Tento balíček je určený pre ženy, ktoré si chcú aktualizovať a doplniť svoj šatník o jarné a letné modely.
 
CENA:  2800,-€ 
 
Cena služby zahŕňa:
-konzultácie
-osobné stretnutie a meranie
-návrhy formou skíc a mooboardu
-výber materiálov a stylingové kombinácie 
-výrobu navrhnutých a schválených kusov oblečenia na mieru cca 8-10 ks 
 
Šatník vyskladáme z voliteľných trendy kúskov podľa vašich preferencií. Je možné ho využiť len na kúpu šiat na mieru na jar-leto. Ale aj napríklad na kombináciu 4 šiat, 2 sák a 2 blúzok,1 sukne… Voliteľné možnosti vieme prekonzultovať.
 
záloha je 50% z celkovej sumy 2800,- € a to 1400,- € 
priebeh a dodanie 1-2 mesiace
možnosť platenia na 2 splátky / 2×1400,-€ 
————————————————————————————————————–

EVERGREEN/BIZNIS KAPSULA 

Môj kapsulový evergreen šatník nielen na rok 2024 ale na nadchádzajúce obdobie periódy 9 som zostavila na základe svojej mapy osudu BAZI, podľa svojho farebného typu a podľa vlastných preferencií som sa zamerala na biznis oblečenie. Začína moja nová životná etapa, ktorú som sa rozhodla podporiť vedomým budovaním šatníka pre úspešné ženy. Biznis oblečenie je to čo som sama potrebovala zakomponovať najnovšie do svojho šatníka. Základná farebnica pre mňa je čierna, červená a modrá, doplnková biela a lila. Obsahuje BIZNIS SET, Buclé kostým, koktejlky, hodvábne blúzky na mašľu, Bowdress floral, úpletové šaty STELLA, dámske kostýmy s puzdrovou sukňou… Bude doplnený o biznis šaty a zimný vlnený kabát v modrých farbách.

Zohľadnila som aj aktuálne trendy, ktoré sa uberajú týmto udržateľným smerom.