EVERGREEN KAPSULA

BIZNIS/LIFESTYLE KAPSULA NA MIERU
EVERGREEN /NADČASOVÁ 
12-15ks modelov
 
 
BIZNIS/LIFESTYLE KAPSULA NA MIERU
EVERGREEN /NADČASOVÁ 
12-15ks modelov
————————————————————————————————————–
Kombinovateľný originálny biznis/lifestyle set navrhnutý na základe konzultácie a podľa vašich potrieb v počte 12-15 kusov. Udržateľné a nadčasové materiály a vhodné strihy dôkladne zvolené na základe konzultácii podľa vzorkovníkov. 
Materiály pôvodom Anglicko, Taliansko, Francúzsko. Každý kapsula šatník je iný, presný počet kusov modelov určíme pri konzultácii.
Tento balíček je určený pre ženy, ktoré sa chcú viac spoznať a využiť svoj potenciál na maximum, aby boli úspešné v živote a vedeli ako sa zosúladiť so svojim životným cyklom a povolaním, v ktorom sa práve nachádzajú.
 
CENA:  5000,-€ 
 
Cena služby zahŕňa:
-konzultácie
-osobné stretnutie a meranie
-rozbor /BAZI, metafyzika/ a farebná analýza podľa niekoľkých osvedčených metód
-návrhy formou skíc a mooboardu
-výber materiálov a stylingové kombinácie 
-výrobu navrhnutých a schválených kusov oblečenia na mieru cca 12-15 ks 
 
Šatník vyskladáme z nesmrteľných kľúčových voliteľných kúskov ako alaCHANELL sako/kabát ,alaCHANELL sukňa/šaty ,blúzka 2x ,šaty Bowdress ,šaty biznis, šaty koktejlky, BIZNIS SET
sukňa – 2x ,zimný kabát/trenčkot, nohavice 2x, sako ,vesta podľa vašich preferencií.
 
záloha je 50% z celkovej sumy 5000,- a to 2500,-
priebeh a dodanie 2-4 mesiace
možnosť platenia na 4 splátky / 4×1250,-
————————————————————————————————————–

EVERGREEN/BIZNIS KAPSULA 

Môj kapsulový evergreen šatník nielen na rok 2024 ale na nadchádzajúce obdobie periódy 9 som zostavila na základe svojej mapy osudu BAZI, podľa svojho farebného typu a podľa vlastných preferencií som sa zamerala na biznis oblečenie. Začína moja nová životná etapa, ktorú som sa rozhodla podporiť vedomým budovaním šatníka pre úspešné ženy. Biznis oblečenie je to čo som sama potrebovala zakomponovať najnovšie do svojho šatníka. Základná farebnica pre mňa je čierna, červená a modrá, doplnková biela a lila. Obsahuje BIZNIS BASIC SET, Buclé kostým, koktejlky, hodvábne blúzky na mašľu, Bowdress floral, úpletové šaty STELLA, dámske kostýmy s puzdrovou sukňou… Bude doplnený o biznis šaty a zimný vlnený kabát v modrých farbách.

Zohľadnila som aj aktuálne trendy, ktoré sa uberajú týmto udržateľným smerom.