Z prehliadkového móla rovno na tanečný parket.

Z prehliadkového móla rovno na tanečný parket.

Plesová sezóna je už v plnom prúde, pozrime sa na to ako sa dajú originálne trendy dizajn šaty nakombinovať z prehliadkového móla rovno na tanečný parket, tak aby vyhoveli prísnym požiadavkám protokolu a predpísaného dresskódu white tie.

Tento model má niekoľko atribútov trendovosti a nadčasovosti. Rukávy, volány, transparentnosť a bodky. Na rukávoch sú rafinovane naskladné vrstvy bodkovaného tylu v dvoch farbách. Nariasené volány tak vytvárajú hraví efekt z vrstvených volánov v načechranosti na rukávoch.

https://www.izabelakomjati.com/product/black-dots-gown/

Tento model necháme v subtílnosti ak si k nemu oblečieme iba čierne bodýčko. V tejto podobe sa hodí na rôzne fashion eventy, kde je predpísaný dress code formal, holywood black tie alebo creative black tie.

Pozrime sa ako si ten istý model vieme nakombinovať na ples, ktorý je oveľa formálnejší. V tomto stylingu použijeme spodničku, ktorá zakryje partie, ktoré majú byť zahalené podľa predpísaného bontónu (white tie, black tie).

Eva Verešová, Miss Slovensko 2002: Drama v detailu
Hodnotenie : 1 /výborné/ od módnej kritičky Františky Čížkové

V brázdě velkoleposti se nese i tato rudý satén a černý transparent kombinující róba. Na její impozantnosti se nejen podílí kontrast barev a nadýchaná krinolína s kaskádou pruhů nařasené látky, ale především ostny dikobraza připomínající sklady puntíkatého tylu na živůtku a ve vnějších švech dlouhých rukávů. Každopádně model jen pro vyvolené s omezenou působností.

https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-modni-policie/592268/modni-policie-souboj-narodu-valcuji-slovenky-cesky-nebo-ne.html

V našom eshope nájdete tento model pod názvom BLACK DOTS GOWN.

TO TOP
X