Oblečme sa do nálady!

Oblečme sa do nálady!

farebnica rebrovaný úplet

Súčasný trend ale zároveň obľuba nosiť výrazné farebné odevy sa mi veľmi páči a všimla som si, že čoraz viac žien si ju osvojuje. Moja úpletová kolekcia vznikla postupne strih po strihu a je teraz dostupná v širokej škále nádherných farieb, ktoré sa dajú skvele kombinovať. Materiály sú najvyššej kvality od českého výrobcu. Rada používam ich bavlnené ale aj bambusové a viskózové materiály.

V tomto období nastávajúcej jesene a zimy, keď nastanú opäť dlhšie tmavé a pochmúrne dni, nám výrazné farby zvýšia dobrú náladu okamžite, preto by si tento trend s názvom DOPAMINE DRESING mohla vyskúšať na sebe každá žena.

K výraznej ružovej, elektrickej modrej a bottega zelenej, ktoré najviac zažiarili minulý rok sa tento rok pridávajú ďalšie farby ako :

Žiarivo oranžová, Jablkovo zelená, Horúca ružová, Kyslá žltá, Dúhové odtiene, Aqua blues a
Digitálna fialová.

Každá farba má určitú vibráciu a pôsobí na stav mysle,ktorú týmto vieme vedome využívať a tak zlepšovať svoju náladu. Preto s farbami vieme pracovať práve tak ako to cítime.

Pripravila som množstvo strihov pre rôzne typy a žien a šaty si tak môžeš nastylovať elegantne alebo ak máš chuť tak si k nim obuť jednoducho len tenisky.

Obľúbené miky ELLA a STELLA nájdeš u mňa takmer v 30 odtieňoch!

Ak máš chuť na farebné šaty môžeš si vybrať z ponuky v eshope zo strihov ELLA TUBE, STELLA TUBE, STELLA STAR, STELLA DIVA, ZINA, SOFIA, SELENE, MIA A GIA z pripojenej farebnice k jednotlivým modelom.

Ak túžiš po inom strihu, veľmi rada Ti pomôžem vybrať ten tvoj, ktorý zohľadní aj tvoj aktuálny šatník. Vytvorím kombinácie aj s vlnenými kabátmi, ktoré sú taktiež na objednávku na mieru.

Napíš mi na izabela@izabelakomjati.com a navrhnem ti najlepšie padnúci strih a farbu. Oblečiem Ťa do nálady.

Je čas užiť si zimu v pohodlných úpletových šatách v dobrej nálade! 

TO TOP
X