kolekcia SUMMER 2020

kolekcia SUMMER 2020

Po dlhšom kvetinkovom období som si chcela od nich dať na nejaký čas oddych. Do letnej časti kolekcie som naplánovala akurát dva exotické listové vzory, ktoré hlásali nadchádzajúce trendy a aj tie som vybrala v maximálne tlmenej bielej a čiernej verzii.
Môj pôvodný zámer bol urobiť kolekciu len čierno bielu a mať tam akurát na spestrenie iba listové vzory.

Čiernobiela verzia ma nakoniec prešla hlavne preto, lebo kolekcia nabrala úplne iný smer kvoli karanténe. Listové vzory som teda najskôr použila vo svojej neplánovanej kolekcii Quarantine edition, z ktorých som vytvorila pohodlné domáce oblečenie tzv. „othonka style“. Sú z ľahučkej viskózy, maximálne rozmaznávajúcu pokožku. Ešte zopár posledných kusov si znej môžete uchmatnúť v sekcii shop.


Po všetkých tých obmedzeniach mi potom samozrejme prišlo úplne prirodzené, že na leto chceme žiariť v jasných farbách a kvetinové vzory tak u mňa opäť vyhrali a do plánovanej čiernobielej časti kolekcie sme zaradili aj kvetinové vzory. Koniec koncov predsa len leto a bez kvetov si neviem predstaviť a navyše chcela som potešiť ženskú dušu, ktorá kvety miluje.

V mojej SUMMER kolekcii som použila dve udržateľné novinky, ktoré sa stali hneď aj mojimi srdcovkami.
Prvou je bambusová viskóza. Je to materiál jemnejší ako ľan, vzdušný, je antialergický a má aj jemne perleťový lesk. Maximálne vhodný do letných horúčav a pre tie z Vás, ktoré svoje telo hýčkajú v prírodných materiáloch a pritom chcú ostať prirodzene ženské a trendy zároveň.

Vo výbere vzorov to bolo jednoznačná voľba kvetov. Vybrala som tak jednu podkladovú farbu s dvoma vzormi ako prvé lastovičky pre tento typ materiálu. Verím, že si ho obľúbite. Nazvala som ich BAMBU white a BAMBU roses. Sú strihané šikmo a tak obsiahnu až dve veľkosti.


Tie isté kvetinkové vzory som vybrala aj na jemný bavlnený podklad a vyrobili sme niekoľko šiat v štýle Dolce vita , šaty romantické, nežné a zároveň vyzývavé, ktoré z Vás premenia na Femme fatale. Nájdete ich pod názvami DOLCE white a DOLCE rose a kratšiu verziu pod názvom DOLLY rose. Tento typ šiat ulahodí každej ženskej duši a strihovo aj každej postave, keďže šaty obsiahnu niekoľko veľkostí.


Druhou novinkou v novej kolekcii je veganská koža, ktorá je vyrobená z ananásového vlákna – piňatex. Milujem ho už od prvej chvíle ako som ho chytila do ruky a teším sa na všetky produkty, ktoré z neho ešte vymyslím.
Mojou úplne prvou veganskou prvotinou je variabilný korzetový opasok, ktorý sa dá vyskladať do niekoľkých možností nosenia. Viete si ním doplniť aj niekoľko mojich šiat.

V predaji samostatne bude na jeseň. Momentálne je súčasťou šiat MOLLY offwhite.


Nakoniec tu máme ešte moje musthave šaty na leto, ktoré nosím neustále preto som ich zaradila do tejto letnej kolekcie a ponúkam ich v niekoľkých farebných variantách DIA white, DIA rose nude, DIA black a DIA magenta.

Prajem Vám krásne slnečné leto!

TO TOP
X