New line #BelikeGoddess by Izabela Komjati je na svete!  

New line #BelikeGoddess by Izabela Komjati je na svete!  

Rýchla doba ponúka rýchly život a my sme na začiatku roka zistili, že naša produkcia šiat z umelých materiálov sa za 10 rokov enormne zvýšila aj napriek tomu,že ja osobne umelým materiálom vôbec neholdujem. Cítim zodpovednosť zato čo vyrábame a rozhodla som sa na základe súčasného stavu reagovať na udržateľnosť aj vzhľadom k našej planéte a voliť radšej nové prirodné materiály a edukovať v tomto smere.

Rozhodla som sa vytvoriť novú líniu #BeLikeGoddess by Izabela Komjati, ktorá bude postupne prinášať nové materiály zabezpečené ekologickým a trvalo udržateľným spôsobom. V tejto dobe je to už nevyhnutné, aby sme pristupovali k móde vedome. Slowfashion je budúcnosť!

Vzor BLACK EXOTIC

Máme po FASHION REVOLUTION WEEK, kedy sme si pripomenuli udalosti, ktoré by nás mali viesť k uvedomelejším nákupom oblečenia.

Každý rok sa zapájam do lokálnych aktivít, pretože kladiem dôraz nato, aby ženy chceli nosiť prírodné materiály. Pri tejto príležitosti som predstavila tentoraz po prvýkrát online aj svoju neplánovanú, ale tematicky veľmi aktuálnu udržateľnú kolekciu s označením “QUARANTINE EDITION”.

Ak nemôžeš ísť do exotiky, obleč si ju!

Nech sa páči moja mini neplánovaná kolekcia , ktorú som vytvorila sama počas karantény v Budapesti z veľmi príjemného hebkého materiálu, ktorý pripomína hodváb a osobne ho mám veľmi rada. Perfektne sa nosí a udržiava. Je zo stopercentnej viskózy, ktorú už niekoľko rokov ponúkam vo svojich kolekciách. Tentokrát som zvolila strihové bestsellery a najviac pohodlné a predávané modely. Inšpiráciou bola „OTHONKA“ maďarský výraz pre domáce oblečenie, my ho poznáme ako kvetovanú socialistickú zásteru našich babičiek. Vzory som zvolila nasledovne, jeden othonkový /blugreen/ jeden z minulej sezóny, čiernobiele maky /BW flower/ a dva exotické trendy /white exotic a exotic black/.

Užite si pohodu a užívajte nádherné počasie a krásy prírody. Prudko využiteľné aj na doma! Všetky šaty sú nabité láskou, pretože vznikajú so zámerom ❤️#belikeGoddess. 💫

Buď sama sebou silná, buď ako Bohyňa !

TO TOP
X