Moët & Chandon Grand Day 2019

Moët & Chandon Grand Day 2019

V sobotu 22.6. sme oslavovali Moët & Chandon Grand Day v úžasnom ateliéri u Goradny Turuk. Tohtoročná atmosféra eventu sa niesla v nomádskom duchu. Predpísaný dresscode bol: GYPSET & BOHO

S Evou sme si pripili na začiatok leta a na ďalšie krásne momenty v našich životoch.
#MOETMOMENT

V tento deň sme sa tak mali možnosť obliecť do uvoľneného a bezstarostného štýlu, ktorého typickým znakom je skombinovať neskombinovateľné.
O čom je Boho a aký je Gypset štýl?

Tieto kvetinové šaty si môžete zakúpiť tu: http://www.izabelakomjati.com/product/biglilabow-floral-dress/
#MOETMOMENT

BOHO štýl v sebe nesie prvky etna, hipiies, folku, indiánske prvky a retro. Je typický svojou farebnosťou, znesie mnoho farieb a vzorov, má navodiť uvoľnenosť a veselú náladu.

V šatníku správnej bohémky by nemali chýbať maxi šaty, tuniky, čelenky, džínsovina, kovbojské čižmy, pončá, klobúky, náramky, šnúrky, korálky a pierka. Boho štýl môže byť aj v čistých líniách v prírodných farbách ľanu a z ľahkých vzdušných materiálov. Látky sú zdobené vzormi kvetov, prírody, vtáčiky, geometria, volániky, ornamenty, krajka i strapce. Šperkov čí viac tým lepšie.

Pre gypset sú typické aj materiály ako brokát na pánskom saku. Fialové volánové šaty kúpite tu: http://www.izabelakomjati.com/product/lila-floral-long-dress/
#MOETGRANDDAY

Termín „GYPSET“, je spojením anglického označenia pre róma (gypsy) a voľným cestovaním bez limitov (jet set). Štýl obliekania je tomuto novodobému nomádskému spôsobu života samozrejme prispôsobený. Gypset dáva možnosť kombinovať oblečenie viac umelecky, využíva aj ťažšie materiály ako brokáty, drahé kamene a šperky, ale aj šatky a turbany na hlave.

Moje stylingy pre BOHEMIAN GIRLS : SILVIA, MARIKA, EVA
#MOETMOMENT #MOETGRANDDAY #MOETSLOVAKIA


Pestrofarebné kúsky pripomínajú bohémsky štýl, ľahké šaty bezstarostný život a najobľúbenejším doplnkom jej nositeľky sú rozpustené dlhé vlasy a široký úsmev.

Vitaj leto!

https://www.moet.com/en-int/ <3

TO TOP
X