KOLEKCIA, KTORÚ SOM VÔBEC NECHCELA ROBIŤ!

KOLEKCIA, KTORÚ SOM VÔBEC NECHCELA ROBIŤ!

SPRING – SUMMER COLLECTION 2021

Ako vzniká Nová kolekcia

Túto jar som podľahla batikovým vzorom a našla som nádherný energický vzor pripomínajúci miestami kvetiny. Posledné roky vyberám vzory z padavej 100% viskózy a teraz som našla dve farebné varianty. Bola to láska na prvý pohľad a tak som naplánovala urobiť novú batikovú kolekciu. Lenže sa to celé zvrtlo a musela som ju na nejaký čas odložiť.
Komunikácia s klientkami cez IG a FB je pre mňa veľmi dôležitá, pretože prostredníctvom týchto aplikácií s vami môžem interagovať. Teším sa keď mi navrhujete mená jednotlivých modelov a stávate sa spolutvorcom modelu a prenikáte tak do môjho sveta. Na týchto platformách ponúkam dokonca aj možnosť vybrať si z aktuálne dostupných látok na výrobu šiat na mieru, súťaže a rôzne výhodné ponuky. Takže kto skôr uchmatne, ten berie.

Ak ma ešte nesleduješ, tak najviac získaš ak si ma pridáš na instagrame a keď budeš sledovať storíčka, nech Ti nič už odteraz neunikne! Túto platformu používam najviac . @izabelakomjati

Model MINIE BUBBLE GUM

Namiesto batiky MADEIRA

V sklade látok, kde som vyberala batikové vzory, som letmo zazrela ponuku madeirí. Tento rok bol naozaj pestrofarebný a dokonca už mali v ponuke aj čiernu farbu, ktorú som tak vehementne zháňala niekoľko rokov dozadu snáď na dve letné sezóny vkuse.

Na sociálnych sieťach ste ma prevalcovali objednávkami na madeiry, tak som sa teda rozhodla batiky odsunúť na leto a pustili sme sa do výroby madeirovej kolekcie.
Madeira je snáď najobľúbenejšia klasika, už pomerne dosť dlho sa zaradila medzi stálicu v našom letnom šatníku. Okrem bielej, ktorá je must have kúskom sa postupne do obľuby dostali aj jej farebné verzie.

Pre tento rok 2021 na podporu pozitívnej energie som vybrala farby lásky a rozhodla som sa čiernu už nezaraďovať do kolekcií ale vyrábať z nej iba na objednávky. Vybrala som teda tri farby bielu, červenú a trendy žuvačkovú ružovú a neskôr na objednávku prikúpila aj čiernu. Takže z nej kľudne objednávajte.

Model LADY RED

Čierna farba a prečo ju už nebudem vyrábať!

Dôvodov prečo nechcem čiernu tento rok a možno aj ďalšie roky zaraďovať do kolekcií je niekoľko.
Prvý z nich je ten, že mám pocit, že móda akosi sčernela. Všetci fashionisti bezhlavo hlásajú evangélium od Chanell a tlačia na čiernobielu nestarnúcu klasiku a basic kúsky v šatníku a učia ženy kapsulovému šatníku len v týchto nefarbách, prípadne maximálne pridajú béžovú a nude odtiene. Lebo len v týchto farbách môžeš vyzerať luxusne a elegantne! Blbosť! To nevideli pravé parížanky, ktoré sa obliekajú do rôznych vzorov a farebných kombinácii a nosia ju s gráciou elegantnosti!
Podľahli nevedome akejsi dogme, že čierna farba zoštíhľuje, považujú a velebia ju do výšin ako nadfarbu ktorou nič nepokazíš, ale ani moc vody stým človek nenamúti pokiaľ ostáva v čiernobielom a NUD(E)nom svete.

Model HELENE WHITE

Ako a kedy nosiť čierne oblečenie

Druhým dôvodom je že čierna je veľmi silná farba a je určená pre naozaj vyrovnané a sebavedomé osoby, pre ktoré navrhovala modely aj Coco Chanell. Akurát, že v dnešnej dobe je tak spopularizovaná a zároveň degradovaná polyesterom, že ju nosí každý a všade na všetky príležitosti. Tým samozrejme aj stráca na výnimočnosti .

Další dôvod je ten ako vlastne čierna pôsobí na náš organizmus. Aby sme si to objasnili, čierna farba pohlcuje svetlo, to znamená, že prijíma z okolia energie, ktoré sa tam nachádzajú. Keď teda niekam idem v čiernom oblečení, tak prijímam okolitu energiu všetkých osôb, či už zlú alebo dobrú na seba. Z dlhodobého hľadiska nie je dobré nosiť čiernu farbu, pretože si na seba nevedome nabaľujeme problémy iných ľudí. Podľa známeho indického jogína Sadhguru je to okolo 25-30 % problémov, ktoré nevedome preberáme na seba práve nosením čiernej a tak sa nám vlievajú do nášho života a ani o tom netušíme. https://www.youtube.com/watch?v=qHlON2xarg4
Preto je dôležité čiernu farbu nosiť s rozvahou a do prostredia, kde viem s akými ľudmi sa stretávam.

Pokiaľ sa cítite vo forme a neohrozene sebavedomo, kľudne ju noste kamkoľvek, ideálne však medzi veselú spoločnosť alebo do prírody, kde nasajete energiu priamo zo zdroja.

Model HELENE RED s variabilným opaskom DIA VEGAN BELT

CONSCUIOUS FASHION = vedomá móda

Ja preferujem conscious fashion = vedomé obliekanie. Popri udržateľnosti samozrejme, čo je alfa a omega tejto doby!
Zároveň sa zaoberám účinkami a pôsobením farieb na naše telo a náladu. Chcem aby ženy vedeli, ktoré farby a vzory si obliecť, ako vplývajú na náš organizmus a psychiku a ako si môžeme farbami pomáhať k lepšej nálade a pocitom vedome.

Tak si teda vyfarbime si svoje šatníky, nech sa cítime čo najviac vo svojej sile ako Bohyne – tvorkyne svojho krásneho farebného sveta. Už onedlho v polke júla príde aj batiková kolekcia!

Model MONA PINK

TO TOP
X