kolekcia jeseň-zima #AW2020-21

kolekcia jeseň-zima #AW2020-21

Novú kolekciu jeseň-zima #AW2020-21 som začala pripravovať už od augusta. Po hektickom lete som sa spomalila a tak pridávam postupne jednotlivé modely v duchu slowfashion.

Je to tým,že som začala aplikovať zopár zmien vo výrobe, ktoré postupne testujem a zavádzam. Napríklad niektoré modely ponúkam vo viacerých verziách v max. počte 5 kusov, aby som ešte udržala exkluzivitu v tom istom materiáli.


Na kolekciu som použila niekoľko mojich obľúbených prírodných materiálov ako úpletová/tepláková bavlna a košeľová bavlna, viskóza a aj vlny a kašmíru na kabáty.

Vytvorila som modely športové ala teplákové šaty a aj praktické šaty do práce, samozrejme som opäť siahla do archívu a oživila aj obľúbené strihy na šaty ako bowdress a vznikla aj celá rada nových produktov DIA.


Do kolekcie som pridala aj mikiny.V mojom podaní majú výrazné skladané trendy rukávy s názvom ELLA. Dostupné sú v rôznych farbách, aj zateplené verzie na zimu.


Farebne som sa v novej kolekcii zladila do obľúbených zemitých odtieňov a základnej čiernobielej farebnosti. Postupne som pridala aj kvetinové šaty jessených vzorov a kabáty v nádhernej černicovej, pink a karamel farbe.


V ponuke eshopu nájdete novinky športových modelov ako Hela, Zinella a varianty produktov DIA ako aj môj prvý variabilný veganský opasok. Je vyrobený z patentovaného materiálu @piňatex, ktorý je vyrobený z ananásového vlákna. Môžete si ho vyskladať do 3 možných variánt.

MANDY BLACK s variabilným opaskom DIA VEGAN BELT


Udržateľnosť v móde je dnes veľmi dôležitou témou, kedy máme možnosť rozhodnúť sa každý deň či sa oblečieme do prírodných život podporujúcich materiálov alebo umelých telu neprirodzených. Každý tak ovplyvňujeme našu planétu a jej budúcnosť.


Ja som sa rozhodla a už dlhé roky ju podporujem tak, že navrhujem a ponúkam udržateľnú módu z kvalitných prírodných materiálov, ktoré sa dajú recyklovať a sú bezodpadové.

Preferujem ženskú líniu a siluetu a svojimi šatami ženám pripomínam, aby nezabudli, že sú predovšetkým úžasné také aké sú ako Bohyne – tvorkyne svojho života.

Kvalita je na prvom mieste nielen vo výrobe ale aj v spracovaní materiálov a dôležitá je pre mňa aj praktickosť a variabilita jednotlivých modelov.

TO TOP
X